BALIK KARNAWAŁOWY DLA DZIECI

Opublikowano styczeń 14, 2016

12528237_942070259162875_1438559220_o

14 stycznia 2016, Sala Wiejska w Konarzewie – ponad 2 godziny wesołego popołudnia – międzypokoleniowej muzyki, żywiołowych wygibasów które były udziałem i małych, dużych i trochę starszych. Bez względu na wiek wczoraj wszyscy byliśmy DZIEĆMI.

To nie było ugadane, ale wyszło na to że nasz balik to był zlot czarownic –
W ramach wspólnej zabawy konkursy na taniec z pudełkiem zapałek na głowie, na składanej gazecie…wybór Miss i Mistera Balu…gorące krzesła i ….pierwsze w życiu dzieci głosowanie – wybór Królowej i Króla Balu . W trakcie zabaw oczywiście tańce. Do tańca grali i śpiewali nam znani i lubiani od lat – Natalka Kukulska, Majka Jeżowska i Fasolki. Nie zabrakło oczywiście „Rudej”, „Aleksandry ” itp. Żywiołowo, spontanicznie weszły na scenę nasze taneczne „PUZZLE” porywając do wspólnego tańca całą salę – dzieci i dorosłych. Ci ostatni też bawili się świetnie.
Ta udana zabawa to efekt wspólnej pracy wielu osób. Mamy, ciocie upiekły słodkości, soczki, owoce, cukieraski oraz inne łakocie zakupione zostały z Funduszu Sołeckiego. Pomocą w przygotowaniu dekoracji oraz obsługę techniczną zapewniły „MOTYLKI”, przygotowanie sali oraz pomoc w przeprowadzeniu konkursów to zasługa wolontariuszy. Gorące podziękowania dla ekipy ze stowarzyszenia, która wzięła na siebie ciężar organizacyjny – Magda Snadna , Karolina Porzucek, Ewa Jankowska, Sławek Piasny oraz nie obecna Emilia Swendracka – NIEZAWODNI.

Przede wszystkim jednak DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM UCZESTNIKOM BALU – to że się tak udało to Wasza zasługa – Wasza obecność i radość, uśmiechy które wnieśliście na salę.
To Wasza zasługa – Rodzice, Babcie i fantastyczne DZIECIAKI.

Do zobaczenia na kolejnym balu –

Wszystkie czarownice, aniołki, diabełki, spidermeny, Indiance, Mumie, Anioły, doktorzy, Królewięta , strażacy, budowlance inne przebierańce oraz wszystkie cywile, Rodzice oraz Dziadkowie wyrazili zgodę na publikację wizerunku.

« 1 z 2 »

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna