GALA „SUPER SAMORZĄD”

Opublikowano maj 26, 2018

Miłą niespodzianką była dla nas nominacja Fundacji Aktywności Lokalnej do nagrody Super Samorząd. Wraz z nami nominowany został samorząd gminy Zduny.
Nagroda Super Samorząd to uhonorowanie pracy III sektora, lokalnych władz oraz mieszkańców. Nominację otrzymało 15 organizacji  wyłonionych spośród 350 organizacji biorących udział w akcji Masz Głos.  Finałowa Gala miała miejsce na Zamku Królewskim we Warszawie.  Słuchać na żywo Profesorów Andrzeja Zolla , Tomasza Nałęcza oraz Jerzego Stępnia – przeżycie nie lada.

Zostaliśmy finalistami Super Samorządu, oprócz dyplomów, wydawnictw otrzymaliśmy publikację z prezentacją finalistów – wyróżnionych i nagrodzonych . Jest tam i o nas, o Konarzewie. Nie jesteśmy już wsią o której mało kto słyszał. Dzięki udziałowi w tej akcji oraz wymianie kontaktów z organizacjami z Wielkopolski oraz innych regionów kraju promujemy gminę Zduny – naszą małą Ojczyznę.

Nominację, dyplomy, wyrazy uznania dedykuję członkom i sympatykom stowarzyszenia RAZEM DLA KONARZEWA, burmistrzom oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w Zdunach, organizacjom pozarządowym gminy Zduny, powiatu krotoszyńskiego i Wielkopolski, instytucjom oświatowo-wychowawczym i kulturalnym gminy oraz partnerom biznesowym i uczestnikom naszych działań. Dzięki Waszemu wsparciu finansowemu, rzeczowemu, organizacyjnemu, pozytywnej energii i zaangażowaniu jesteśmy tu . gdzie jesteśmy . Współpraca się opłaca – RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

Wieczorem spotkanie dla uczestników- społeczników panel prelekcyjno-dyskusyjny o wyborach samorządowych z dr Adamem Gandziłło, socjologiem z Uniwersytetu Warszawskiego.

Sobota minęła na roboczo – praca w grupach regionalnych. Podsumowanie co udział w akcji Masz Głos dał organizacji, nam indywidualnie oraz społecznościom lokalnym. Plany na przyszłość oraz mnóstwo pozytywnej energii – 🙂

 

Fotografie pochodzą z moich zbiorów, Masz Głosu oraz koleżanki Joli Czerniawskiej.

https://www.maszglos.pl/aktualnosci/nagrody-super-samorzad-2018-rozdane/

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna