II EDYCJA FAOO

Opublikowano kwiecień 16, 2018

Fundusz Aktywności Organizacji Obywatelskich – jako reprezentant stowarzyszenia zakwalifikowałam się do Programu Edukacji Fundraisingowej. W siedzibie Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności we Warszawie spotkali się społecznicy z Olsztyna, Białegostoku, Lublina, Radomia, Częstochowy, Opola, Międzychodu , Pobiedzisk i ….z  Konarzewa – 🙂   W zjazdach i webinariach trwających do października będziemy zgłębiać tajniki nowoczesnego i efektywnego pozyskiwania funduszy na nasze działania. Przyjrzymy się naszym dotychczasowym działaniom oraz zastanowimy co wprowadzić, poprawić w przyszłości aby oprócz grantów mieć środki poza projektowe na działalność naszych organizacji.
W trakcie spotkań nasze punkty widzenia, doświadczenia, obserwacje, prace w grupach i omawianie zadań. W kuluarach zaś wymiana praktyk i codziennych działań i modeli współpracy.

Temat obszerny, niełatwy – jednakże przesympatyczna grupa uczestników oraz wykładowców napawa optymizmem, a dyskusje kuluarowe to  kopalnia wiedzy i pomysłów –  Bezcenne .

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna