WALNE ZWYCZAJNE ZEBRANIE CZŁONKÓW STOWARZYSZENIA

Opublikowano styczeń 28, 2016

Walne - zwołanie

 

 

 

 

 

 

 

 

Zgodnie ze Statutem Stowarzyszenie jesteśmy zobowiązani raz do roku przeprowadzić Zwyczajne Walne Zebranie Członków. Miało ono miejsce 11 lutego w konarzewskiej bibliotece. Wzięło w nim udział 12 osób, zatem było ważne. Sprawozdanie merytoryczne oraz finansowe zostało przyjęte, Zarząd otrzymał absolutorium za rok 2015. Podpisy, pieczątki złożone – można deklaracje składać w Urzędzie Skarbowym.
Omówiony został plan pracy na 2016, w aspekcie planowanych projektów, tematyki oraz partnerów w poszczególnych działaniach. Do końca lutego czekamy na pomysły pozostałych członków, jako że zależy nam, aby realizacja przebiegała wg pomysłów szerszego grona. Każdy pomysł wart jest zastanowienia, a dobry pomysł to połowa sukcesu.

Po zakończeniu części oficjalnej rozpoczęła się część towarzyska – 1 urodziny stowarzyszenia. Dokładnie rok temu zebraliśmy się po raz pierwszy na zebraniu założycielskim. Pierwsze urodzinki są zawsze bardzo szczególne. Na tę okoliczność został przygotowany tort – jedyny w swoim rodzaju. Jego pomysłodawcą oraz wykonawcą jest Magdalena Snadna. Wszyscy zebrani pomyśleli życzenie, a świeczkę zdmuchnęli nasi następcy – Bartosz, Milenka i Gabrysia. Nasz najmłodszy „towarzysz” ma zaledwie 6 miesięcy, ale głośno i zdecydowanie domagał się udzielenia głosu .

Po spotkaniu Panowie w porządkowaniu biblioteki, Panie poszły na sale spalić „torcikowe” kalorie.

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna