WARSZTATY PIERNIKOWO-DEKORATORSKIE

Opublikowano listopad 21, 2016

 

Zaprzyjaźnione z nami Stowarzyszenie KROTOCHWILE z Krotoszyna przygotowało dla nas przedświąteczne atrakcje. Piernikowy zawrót Glowy oraz świąteczna dekoratornia – międzypokoleniowe niedzielne popołudnie

Było  kolorowo , pachnąco i wesoło. dzieci, rodzice, babcie i ciocie … Wszyscy dali z siebie co możliwe. Babcie przygotowały produkty na ciasto piernikowe, foremki, lukier i posypki.  Wnuczęta aktywnie uczestniczyły od zagniatania do lukrowania. Wszyscy z niecierpliwością czekali aż będzie można posmakować pierniczków.. Były PRZE-PYSZNE. Te które zostały przekażemy wraz z życzeniami uczestnikom przedświątecznego spotkania. W grudniu.

W czasie gdy pierniczki były w piecu, zastygała na nich słodka polewa dzieci zmieniły miejsce aktywności i wraz z Mamai i ciociami wykonywały kolorowe kartki świąteczne i dekoracje. Wspólnie też narysowały mapę Konarzewa, aby św. Mikołaj mój zawitać  do Konarzewa w tym roku.
Spotkanie odbyło się dzięki Pawłowi i Patrykowi ze Stowarzyszenie KROTOCHWILE z Krotoszyna, którzy pamiętali o nas po zeszłorocznym festynie.
Wszystkim uczestnikom dziękujemy za przybycie i radosną twórczość.

« 1 z 2 »

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna