ZJAZD MŁODZIEŻY Z WIELKOPOLSKI

Opublikowano marzec 19, 2018

 

Ponieważ spotkanie odbyło się w ramach akcji MŁODZI PRZY GŁOSIE, zatem to oni udzielali się najbardziej. Pokazali że jest możliwe aby ICH SPRAWY BYŁY W ICH RĘKACH. O tym co i jak można zdziałać było w części ogólnej-dyskusyjnej oraz pracy warsztatowej w grupach. Młodzież poznała też zasady pracy metodą WORLD CAFE.
Było twórczo, nowatorsko, pożytecznie i przyjemnie.

« 1 z 2 »

 

 

Kolejna niespodzianka dla  gości to  quest po Zdunach. Po spacerze udaliśmy się na nocleg. Młodzież podzieliła obowiązki między siebie. Po wspólnej kolacji czas wolny , wg własnych pomysłów.

W niedzielę gra w kręgle,  która  zawsze dostarcza emocji , zarówno zawodnikom jak i kibicom. Nie inaczej było i tym razem. W Młodzieżowych Rozgrywkach Bowlingowych I miejsce zajęła reprezentacja Kasztelanii Ostrowskiej, II miejsce dla Zespołu Szkół w Bolechowie, III miejsce zajęła ekipa Szkoły Podstawowej w Murowanej Goślinie. Najlepszym graczem Rozgrywek został Kryspin Dreher , reprezentujący gminę Murowana Goślina.
Ponadto uczestnicy otrzymali pamiątkowe certyfikaty za ukończenie questu pn. Jak Zduny trójmiastem stały.

Gorące podziękowanie od organizatorów dla :
– Dyrekcji i Personelu Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. J. Kilińskiego w Zdunach
– Zdunowskiego Ośrodka Kultury w Zdunach
– Komendy Hufca ZHP w Krotoszynie
– Urzędu Miejskiego w Zdunach
– 1 Zdunowskiej Drużyny Harcerskiej w Zdunach
– trenera Damiana Dubiny

Wasze wsparcie rzeczowe, organizacyjne , finansowe oraz kadrowe sprawiło iż to wielkie dla nas przedsięwzięcie możliwe było do zorganizowania i zrealizowania wg planowanego zamysłu.

  • opiekunom grup Beacie Kopiczko z Murowanej Gośliny, Asi Radziędza oraz Maciejowi Jędrzejczakowi oraz całej młodzieży spotkań 17-18.03, za stworzenie wspaniałej atmosfery. Po takiej dawce wiedzy , pomysłach i chęci nie pozostaje nam nic innego jak …za-działać i wziąć NASZE SPRAWY W SWOJE RĘCE

 

 

AKTUALNOŚCI

Członek federacji

Wielkopolska Rada Koordynacyjna